Flexee symfonia

16.08.2022

Po co czekać na wypłatę? Nowe strategiczne partnerstwo z Symfonią.

Jesienią użytkownicy popularnego oprogramowania kadrowo-płacowego Symfonii zyskają zupełnie nową funkcjonalność - Wynagrodzenie na życzenie.

Jesienią użytkownicy popularnego oprogramowania kadrowo-płacowego Symfonii zyskają zupełnie nową funkcjonalność - Wynagrodzenie na życzenie. Symfonia, wiodący producent oprogramowania dla biznesu i systemów ERP nawiązał strategiczne partnerstwo z młodym polskim fintechem Flexee. Nowa usługa daje pracownikom bieżący dostęp do swoich wynagrodzeń, w dodatku bez obciążeń dla pracodawców.

- Partnerstwo z Flexee to kolejny etap realizacji naszej strategii, która ma na celu stworzenie najlepszej na rynku oferty oprogramowania do obsługi pracowników – od kadr i płac, aż po zaawansowane zarządzanie procesami HR. Bardzo się cieszę, że już jesienią pierwsze przedsiębiorstwa pracujące na oprogramowaniu kadrowo-płacowym Symfonii będą mogły skorzystać z integracji obu platform i w łatwy sposób udostępnić swoim pracownikom dodatkowy benefit jakim jest Wynagrodzenie na życzenie - mówi Michał Otrębski, Head of Strategy, Symfonia.

Wynagrodzenie na życzenie daje prosty dostęp do pensji bez konieczności czekania. W trakcie miesiąca pracownicy w dowolnym momencie mogą wypłacić pieniądze do wysokości wypracowanego wynagrodzenia lub podanego przez pracodawcę limitu. Plusy takiego rozwiązania? To elastyczność, poczucie bezpieczeństwa, większa kontrola nad finansami i uniknięcie trudnych rozmów z szefem o wcześniejszej wypłacie ewentualnej zaliczki. Dla firm, dzięki integracji z programem kadrowo-płacowym, cały proces jest zautomatyzowany, szybki w obsłudze i nie obciąża dodatkową pracą działu kadr. Pracodawca nie ponosi też dodatkowych kosztów, bo rozliczenie następuje w momencie wypłaty standardowego wynagrodzenia pracownikom na koniec miesiąca.

- Rozpoczynamy nowy, ważny rozdział w życiu Flexee. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzył nas nasz partner. Symfonia od 25 lat ułatwia firmom prowadzenie działalności gospodarczej. Mamy nadzieję, że dostęp do wynagrodzenia na życzenie z Flexee dla ponad 1 miliona użytkowników systemów kadrowo-płacowych partnera uczyni ich życie jeszcze łatwiejszym - mówi Andrzej Nowak, CEO Flexee.

Jak działa Flexee? Aplikacja jest w pełni przystosowana do obsługi  zarówno umów o pracę, dzieła, zleceń, jak i kontraktów B2B. Jest zaprojektowana tak, aby bezproblemowo w każdej sytuacji dopasować się do zasad wynagradzania pracowników. Może np. pobierać od pracodawcy informacje o liczbie przepracowanych godzin przez pracownika i na tej podstawie na bieżąco naliczać poziom dostępnego limitu do korzystania z Szybkiej Wypłaty. To pracodawca decyduje, jak często Flexee ma pobierać dane o przepracowanych godzinach oraz w jaki sposób ma to robić. Możliwa jest zarówno integracja z systemem ERP, czy używanym w firmie systemem kadrowo-płacowym, jak i prosta wymiana na bazie pliku Excel. Można też po prostu ustalić pracownikowi średniomiesięczny limit w aplikacji na podstawie jego wcześniejszych wynagrodzeń. Pracodawca może także dodawać do Flexee tzw. ruchome wynagrodzenie z dowolną częstotliwością, np. raz w tygodniu lub raz na 2 tygodnie. Możliwości są tutaj praktycznie nieograniczone.

Udostępnij

klaudyna-olczak (1)

Szukasz więcej informacji o Flexee? A może chciałbyś podjąć z nami współpracę medialną?

Wspaniale! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz pytania lub ciekawą propozycję wspólnych działań medialnych napisz do nas!